KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 10313059
nr 1031 3059
Kopparstick
Sent 1700-tal, motivet: 37x26
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 18 april 2016
kl 19:20:52
1.500 kr
1.800 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.600 kr